MasalYolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasalYolu

Masal-Aşk şiirleri - aşk şiirleri dinle -DuyGusaL -PaylASımcı - EğleNce MekanI-MüziK DİnlE-Video Klip İzle

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Seviyorum

2 posters
YazarMesaj
ay$e
Admin
ay$e

Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum   Seni Seviyorum EmptyPaz Mart 15, 2009 7:10 pm

Seni başkasıyla görmek kadar hiç birşey acıtmadı canımı.Onun yanındayken yanına gelip boynuna sarılmak ve sabahlara hatta günler geceler boyu ağlamak istedim.ßelki boynuna sarılıp ağlayamadım ama yastığıma sarılıp her gece ağladım.Ve bu satırları yazarkende ağLıyorum...
Göz yaşlarımla yazdım satırlarımı...
Gözlerimin rengi oldu mürekkebim ve kalemimden akan göz yaşlarım oldu satırlarım.
En kötüsüde bunları yazazdığımdan,seni sevdiğimden ve göz yaşlarımdan haberin yoktu.
Şiir yazmak istedim sana olan aşkım için ama yazabildiğim tek kelime *Seni Seviyorum* oldu.Doğrusu buydu Seni Seviyorum ama sana söylemiyordum ya da söyleyemiyordum.Anlıyordun belki ama sormuyordun * ßeni Seviyor musun?* diye.Keşke sorsaydın...Cevabım *Evet* olmazdı ama * Hayır*da olmazdı .ßen susardım sen anlardın.Keşke gözlerime baktığında anlasaydın.O zaman susardım...
Ama susmuyorum*SENİ SEVİYORUM*

En son ay$e tarafından C.tesi Haz. 06, 2009 7:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
HaykırIS
Admin
HaykırIS

Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum   Seni Seviyorum EmptyPaz Mart 15, 2009 7:11 pm

ayşeee çok güsel şiir olmuş tebrik ederimm yüreğine kalemine sağlık

Gözlerimin rengi oldu mürekkebim ve kalemimden akan göz yaşlarım oldu satırlarım

en beğendim satırı Smile
http://masalyolu.blogcu.com
ay$e
Admin
ay$e

Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum   Seni Seviyorum EmptyPaz Mart 15, 2009 7:14 pm

Çok teşkkr ederm cnm bende en çok o satırı beğeniyorum zaten x]

Seni Seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-