MasalYolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasalYolu

Masal-Aşk şiirleri - aşk şiirleri dinle -DuyGusaL -PaylASımcı - EğleNce MekanI-MüziK DİnlE-Video Klip İzle

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tripkolic - Düşlemeyi Özledim

YazarMesaj
Kübra
Admin
Kübra

Tripkolic - Düşlemeyi Özledim Empty
MesajKonu: Tripkolic - Düşlemeyi Özledim   Tripkolic - Düşlemeyi Özledim EmptyCuma Tem. 17, 2009 3:57 pm

gözlerm sözlerim hislerim vardı benm
kalbimde kinim sana özlemim sözlediim
yaşamaya tek hevesim tek derdim sendin
ahh vur yine ben seni beklerriim
kabusum olduun üstüme doğdun
karanlığımdın sen benm güneşim oldun
elini ver bana gidelim uzaklara
sevdiğim olsana hasrete vurmasana
cok özledim hep bekledim sevmeni istemeni istemenii dilediim
heran yanında ruhum tek carem ellerin
özledimm ahh beklediim ahh bedenmde ellerin ellerimde yüreğiinn
ahh sana nefret sunsamda kalbimn ta ucunda anılarımda kaybolmuş senle umutlarımda biliormki yine ben yokum kalbinde bi yokum dönmesende istemesende gözlerimle görmesemde
cok özledim bilmeni istedim tek darbe senden değilkii biliyorum evet bu sonum değilki ahh unutur giderim bu sonum değilki
tek care kaldı şmdi hayalini beklerim unuttum çerçevemde silindi tüm günlerim hayatımda yok yerin soğudu bomboş ellerim alışmaya aşk denmez kalbimide doldurdm ellerimi bırakma gözlerimden hiç akma senle olan duygularımıda aşkımm aşkımmm hiçe sayma rüzgarımda yanmmm esitkçee ımmmm yanındaımmmm yanndaımmm günahımıda sen al yeterki yanmda sessiz dört duvar arasında gecen saatim ol yaşıyayım seni kendni bana bırak hadi gidelm sevelim canım beraber olalım benim özlemm benim sevgilim benim herşeyim karanlık evim düşlemeyi özledmm düşlemeyi özlediim cookk özlediimmm düşşlemeyii özlediim..

Tripkolic - Düşlemeyi Özledim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tripkolic-Melantik
» Tripkolic - Baska Bir Ten