MasalYolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasalYolu

Masal-Aşk şiirleri - aşk şiirleri dinle -DuyGusaL -PaylASımcı - EğleNce MekanI-MüziK DİnlE-Video Klip İzle

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oquz Ft 03 Mustafa-Yalan Sevgilim

YazarMesaj
qiZem ...!

Oquz Ft 03 Mustafa-Yalan Sevgilim Empty
MesajKonu: Oquz Ft 03 Mustafa-Yalan Sevgilim   Oquz Ft 03 Mustafa-Yalan Sevgilim EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 9:26 pm

Yemini sen bozdun ........
Dünyamı kararttın zalim sevgilim.........

Yemini sen bozdun günahı senin
Dünyamı kararttın zalim sevgilim
Sözümde hep durdum suçum ne benim
Kalbimi kanattın Yalan sevgilim

Yemini sen bozdun...
Sözümde hep durdum.
Sözümde hep durdum.
Suçum ne benim...

Boş hayal içnde sana bakar bu gözlerim .Derindedir yerin bu kalbimin içinde saklı gözlerin.Ağlar iken duyamadım söyle neydi nedenimiz.Derinden yaraladın bu kalbi şimdi kaldı çaresiz.Yeminle başlamıştık sence kim sözünde durmayan.Nedensiz ayrılık budur sen deil mi suçlayan.Kibirsiz aşkı başlatan da var hata hep can sıkan.Önlem almalıydım çünkü sendin hep kazık atan.İlgisiz olan sözde benmişim .Sus lafımı kesme sevmiyordun madem beni artık görmesen.Telafisiz hataların bil ilkti şansın yok daha.İdare ettim her seferde bende insanım anla.Günahı sende kaldı.Sen acımasız yemin bozan.Tanımadığım bir anda nankör arkamdan kuyu kazan.Bıktım artık bitsin artık ben pes ettim artık bak yukarda Allah kork biraz ıslah etsin çok yazık..

Yemini sen bozdun...
Sözümde hep durdum.
Sözümde hep durdum.
Suçum ne benim...

Elime bir kalem kağıt mecal yeterse yazarım hep.Sayfalarca karaladım ve silemem artık çok sebep.Gecelerim karanlık bir o kadar da yalnızım.Sigara dostum oldu ve hiç te dağılmıyor efkarım.Boşuna çabala onca yıl ve üstelikte terkedil.Bence kişiliğin yüzünden kaldım işte sersefil.Tek başıma derbeder şu halimden kime ne zalimin biriyle mazimi döktüm Karadeniz'e.Sabahlar oldum artık uykular firar eder ve sen soyut iken ve bende bir somut beden neden ölüm denince bir çekilme olmuyor asıl yaşam derinden korkutan ve sevdim bir kez yok mu beni kurtaran.Hayallerim yıkıldı 1,Umutlarım tükendi 2,Bak sevginde bitti 3,Bırakıp gitmende 4.Roller yalnış oldu bi geçerli nedenin olmalıydı .Hemde sözünü tutmayanda ben olmalıydım ama..

Kalbimi kanattın yalan sevgilim...

Oquz Ft 03 Mustafa-Yalan Sevgilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi - YaLan
» Asuman Krause - Yalan