MasalYolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasalYolu

Masal-Aşk şiirleri - aşk şiirleri dinle -DuyGusaL -PaylASımcı - EğleNce MekanI-MüziK DİnlE-Video Klip İzle

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sen deqiLsin

YazarMesaj
KarDeLen
Admin
KarDeLen

sen deqiLsin Empty
MesajKonu: sen deqiLsin   sen deqiLsin EmptyPerş. Ekim 30, 2008 2:59 pm

Sen önceden böyle miydin be vefasız?Ben ağlarken sen uyuyabilir miydin?Sen gözlerini yumabilir miydin?Sen yüzüme bakmadan çekip gider miydn?Ben sigara tüttürrken görmezdn gelir miydn?Aydınlığa giden yolumu karanlığa çevirir miydin?Açtığım tertemiz bembeyaz sayfmı gözyaşlarımla kirletir miydn?Sen,sen beni benden eder miydin?
Ben deli gibi seni severken,sen bir kalemle silebilir miydin bakışlarımı?Bilmemezlikten gelir miydin sevdamı?Dalgacı bakışlarla bakar mıydın yüzüme?O sevdiin saçlarımı keserken delicesine güler geçer miydin?Kollarımdaki façaları görünce çekr gider miydin?beni görünce suratını kırıştırıp bakr mıydın?
Sen,sen yapar mıydın bunları zalim?Bana böyle kıyar mıydın?Seni sevdiimi bile bile bana acı verir miydin?Hayır ypmazdın be zalim yar...Bu sen değilsin... Benim sevdiğim sen değilsin...Şimdi sorarım sana:
O günleri geri getirebilir misin?Masum sevgimii kalplerimize yeniden aşılayabilir misin?Bana bakarken qözlerin parlardı,bunu tekrar yaşatabilir misin?Kullanıp,oyuncak gibi kenara bıraktığın kalbimi tamir edebilr misin?Eyy zalim sen bana benliğimi geri verebilir misin???...
Yapamazsın çünkü bu,bu ''SEN'' değilsin
DEĞİLSİN...
http://masalyolu.blogcu.com

sen deqiLsin
1 sayfadaki 1 sayfası