MasalYolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasalYolu

Masal-Aşk şiirleri - aşk şiirleri dinle -DuyGusaL -PaylASımcı - EğleNce MekanI-MüziK DİnlE-Video Klip İzle

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim..!

YazarMesaj
HaykırIS
Admin
HaykırIS

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim..! Empty
MesajKonu: Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim..!   Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim..! EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 11:02 pm

Seni Sevdiğim İçin ÖZÜR DİLERİM... Sen varya kızım sen sevmesini bilmeyen, Aşk için hiç değmeyen birisin. Aynı zamanda zır delinin birisin Adını kalbime aşkla yazmıştım Güzel bir hayali gerçek sanmıştım Senin sevgine nasılda kanmıştım Seni sevdiğim için ÖZÜR DİLERİM… Aşkından karşılık beklemek suçmuş Şu vefasız dünyada neler yokmuş Senin beni sevmeye niyetin yokmuş. Seni sevdiğim için ÖZÜR DİLERİM… İntikamım çok acıdır Yapmayan yalancıdır Söyle bu kaçıncıdır… senin bana yaptıkların Her şeyin bir sırası var Sıra bana gelecek Unutma ki şunu zalim son gülen iyi gülecek Yaptığın yanına kalmayacak Bir kıyamet kopacak Kulağını aç iyi dinle zalim… Seninle hesabım var intikamım alınacak… Sen… her zil çaldığında omudur diye kapıyı açtın mı? Sen her telefon çaldığında Omudur diye telefonu kaldırdın mı? Sen sokağımızdan geçerken Hiç gözlerinle beni aradın mı ? Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin.. bunları ben yaşadım… BEN BİLİRİM ALLAHSIZ BEN BİLİRİM KİTAPSIZ Senin sevgin hiç yaşamadan bittimi? Senin güllerin açmadan kırılıp koparıldı mı? Senin aciz bedenin hiç bu dünyada yandı mı? Bunları ben yaşadım ben bilirim ALLAHSIZ… ALLAHSIZ… Sen hiç ardı ardına sigara yaktın mı ? Sen hiç sabaha kadar ağladın mı ? Sen hiç severken aldatıldın mı ? Bunları ben yaşadım sen yaşamadın… SEN BİLEMEZSİN ALLAHSIZ… BİLEMEZSİN KİTAPSIZ… Sen her gördüğünü bana benzettin mi ? Peki, sen bana değil…bir başkasına seni seviyorum dedin mi? Sen diyemezsin be gülüm… sen sevemezsin… Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin BUNLARI BEN YAŞADIM… BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… KİTAPSIZ… Sen hiç doğduğuna pişman oldun mu ? Sen içki sarhoşu değil... sevgi sarhoşu oldun mu ? Sen hiçbir kula kul oldun mu? Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… BEN BİLİRİM… Sen meyhaneleri kendine ev yaptın mı ? Sen Allah var bir başkasına taptın mı? Sen içip de bir sokak köşelerinde yattın mı? Bunların sen yaşamadın sen bilemezsin… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… BEN BİLİRİM KİTAPSIZ… Sen hiç insanlığını bir insana sattın mı ? Sen hiç kendini bilerek ateşe attın mı? Sen yıllarca bir sevgi uğruna yıpratıldın mı ? Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN ALLAHSIZ … ALLAHSIZ… Sen hiç feleğin ağır sillesiyle karşılaştın mı? Senin gözyaşların hiç yağmur olup sele karıştı mı ? Senin zavallı gönlün ve taş kalbin acı çekmeye alıştı mı ? Bunları sen yaşamadın sen bilemezsin… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… BEN BİLİRİM… Sen hiç çıkılmaz kuyuya atıldın mı? Sen hiç ıssız ve karanlık bir oda da yalnız kaldın mı? Sen hiç bitmeyen bir sevgiyle yandın mı? Bunları sen yaşamadın sen bilemezsin… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… BEN BİLİRİM… Senin umutların ve hayallerin hiç başlamadan bittimi? Sen unutmak için doğduğun ve yaşadığın yerden gittin mi? Sen doğruyu sevmedin ki utanasın zalim Bunları sen yaşamadın sen bilemezsin BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ… BEN BİLİRİM KİTAPSIZ… Sen hiç duvarlara seni seviyorum diye yazdın mı? Sen hiç kendine söz verdin mi? Bu sevda bitmeyecek diye. Sen hiç Allahın a dualar ettin mi? Sevdiğimi bana kavuştur diye. Bunları sen yaşamadın ulan sen bilemezsin… BUNLARI BEN Yaşamadın sen bilemezsin Bunları ben yaşadım ben bilirim allahsız ben bilirimmm Sen hiç isyan ettin mi Allaha Neden yarattın… neden yaşatmıyorsun diye Sen hiç azraile meydan okudun muŞADIM ULAN… BEN BİLİRİM ALLAHSIZ BEN BİLİRİM…BEN BİLİRİM… ? Sen benim canımı alamazsın diye… Sen hiç kaderine küstün mü? Ben kaybettim sen kazanıyorsun diye… BUNLARI SEN YAŞAMADIN SEN BİLEMEZSİN… BUNLARI BEN YAŞADIM BEN BİLİRİM ALLAHSIZ BEN BİLİRİM KİTAPSIZ… BEN BİLİRİM…
http://masalyolu.blogcu.com

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni SevioRken..
» Seni Seviyorum